pies u weterynarza

Weterynarz w Białymstoku – do jakiego gabinetu się udać?

Zdrowie jest czymś, co w życiu powinno być najważniejsze. Chcemy za wszelką cenę, aby nie opuszczało nas i naszych bliskich. Dlatego tak bardzo dbamy o najlepszych przyjaciół ludzi, czyli zwierzaków. Na szczęście jest wielu dobrych specjalistów, którzy mogą naszego pupila wyleczyć profesjonalnie. Poznaj najlepsze gabinety weterynaryjne w Białymstoku.

  • Gabinet Weterynaryjny Animed lek. wet. Małgorzata Siwicka – przychodnia działa już od 2011 roku. Od tamtego czasu lekarze nabrali ogromnego doświadczenia i wiedzy, którą nadal poszerzają. Ci weterynarze w Białymstoku otaczają pupile opieką oraz wielką sympatią. Kochają zwierzęta i chcą im pomóc za wszelką cenę. Świadczone przez ośrodek usługi to: zabiegi profilaktyczne, profilaktyka i leczenie gryzoni, leczenie internistyczne, stomatologia, rinoskopia, zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze, EKG, RTG, USG, badania krwi, biochemia, tlenoterapia, inhalacje, badania mikroskopowe, pomiar ciśnienia krwi, testy chorób zakaźnych, wyrabianie paszportów, wszczepianie mikroczipów, wizyty domowe.
  • Gabinet Weterynaryjny Arka – weterynarz z sercem to podstawa leczenia zwierząt, a w tej przychodni znajdziesz dokładnie takich specjalistów. Do zwierząt podchodzą delikatnie, ale także profesjonalnie. W gabinecie znajdują się najnowszej technologii sprzęty, które pomogą dokładnie i specjalistycznie zbadać pupila. Świadczone usługi: rozród i położnictwo, profilaktyka, stomatologia, chirurgia, kardiologia, okulistyka, dermatologia, interna, izopatia, homeopatia, badania laboratoryjne, RTG, USG, leczenie zwierząt egzotycznych, przeprowadzanie urzędowych obserwacji w kierunku wścieklizny u zwierząt, które zranił człowieka, wydawanie paszportów, znakowanie mikroczipami.
  • Centrum Weterynaryjne Boliłapka – weterynarz w Białymstoku, który zaopiekuje się oraz otoczy miłością każdego czworonożnego przyjaciela. W przychodni lekarze stawiają na wiedzę, empatię, kwalifikacje i doświadczenie. Posiada wszelkie, specjalistyczne technologie i sprzęty, które pomogą w szybkim i bezbolesnym zdiagnozowaniu zwierzaka. Usługi, które gabinet świadczy, to: profilaktyka, tomografia komputerowa, dermatologia, chirurgia, ortopedia, USG, RTG, endoskopia, neurologia, urologia, nefrologia, kardiologia, pulmonologia, stomatologia, rozród, okulistyka, neonatologia, leczenie zwierząt egzotycznych, laboratorium weterynaryjne.

Zobacz więcej weterynarzy w Białymstoku na stronie dla miłośników zwierząt wikizoo.pl.